top of page
Tai Chi in Motion

O MNIE

O mnie: Info

MOJA HISTORIA Z QIGONGIEM

 Pierwszy raz styczność z Qi Gongiem miałem w 2018 roku w Szwajcarii. Zafascynował mnie ten temat i postanowiłem się w nim zagłębić. W 2019 roku wziąłem udział w kursach prowadzonych przez Mistrza Marcusa Bongarda w Warszawie i od tego czasu zacząłem regularnie ćwiczyć Qi Gong. Od 12 lat zmagam się z nowotworem- nie zawsze było łatwo, jednak od tego czasu zauważyłem ogromną poprawę w moim samopoczuciu. Bóle towarzyszące chorobie przestały mi dokuczać, mam dużo więcej energii, motywacji i chęci do życia.

Kiedy na początku 2021 roku pojawiła się możliwość uczestniczenia w szkoleniu trenerskim od razu skorzystałem z okazji, mając nadzieję na to, że w przyszłości będę mógł się dzielić Qi Gongiem z innymi.

Szkolenia odbywały się w Yangtorp w Szwecji pod okiem Mistrza Marcusa. Był to czas intensywnych zajęć obejmujących zarówno praktykę jak i wiedzę teoretyczną. Tak oto zostałem Trenerem Qi Gong De Rui 1.

Zdobywając ten tytuł dołączyłem do niewielkiego grona osób mogących nauczać Qi Gongu w Polsce, a także zostałem członkiem rodziny De Rui oraz Polskiego Stowarzyszenia Zdrowotnego Qi Gongu De Rui.

Certyfikat_edited.jpg
_MG_6834.CR2
CCI_000004(1).jpg

GDZIE NAUCZYŁEM SIĘ MASOWAĆ

​W 2020 roku ukończyłem szkolenie, odbyłem 150 godzin praktyk pod okiem specjalistów i uzyskałem certyfikat z tytułem:
"Specjalista Odnowy Biologicznej"

O specjalności masaże spa&wellness, masaże oreintalne oraz terapia regeneracyjna w sporcie". 

Wykorszystując całą moją wiedzę postaram się zapewnić Ci jak najlepszy i najbardziej korzystny dla twojego ciała, umysłu i ducha relaks i odpoczynek. 

bottom of page